Aktuality

2.11.2010

Nabízíme bezlepkové vánoční cukroví:

  • kokosová srdíčka 200g
  • čajové pečivo směs 250g, 450g
  • linecké pečivo s marmeládou polévané čokoládou 200g
  • kokosky 100g
  • Mikuláš s jogurtovou nebo čokoládovou polevou

20.10.2010

Novinky:


Nabízíme bezlepkové pivo české výroby, objem 0,5 L.

Biolády od regionálního výrobce ( marmelády z celých kousků bio ovoce-borůvka, hruška švestka).

Vánoce se nezadržitelně blíží a proto jsme pro Vás opět nachystali perníčky různých tvarů ( anděl, čert, mikuláš, vánoční motivy). Perníčky jsou pečeny z celozrnné žitné mouky a jsou doslazovány obilným sladem a jablečnou šťávou.

21.9.2010

Nabízíme dýně Hokaido z místních zemědělských zdrojů od drobných pěstitelů.

20.9.2010

čerstvě lisované 100% šťávy 0,5L.: mrkev, červená řepa, kombinace červené řepy s jablíčkem, kombinace zázvor a jablko.

6.7.2010

Nejenbio opět na Letní filmové škole


V rámci letní filmové školy ve dnech 23.7.- 1.8.2010 se budeme opět setkávat na Palackého náměstí v Uherském Hradišti, kde Vám nabídneme stejně jako před rokem zdravé vege dobrůtky (bagety, tortilly, burgery, záviny, koláčky, obilnou a fair trade kávu). Přijďte ochutnat. Těšíme se na Vás!!!

28.6.2010

Letní grilování


Taky už se těšíte na dlouhé letní večery s přáteli, skleničkou nečeho osvěžujícího a třeba s nějakou ugrilovanou či opečenou dobrotou? Máme pro Vás tedy pár tipů jak si chutně a lehce smlsnout.

Grilování:

seitan (natural, special), robi plátky, robi oválky, vegetburger, výrobky od firmy salve natur, tofu( např. česnekové, marinované, kořeněné, uzené.) A spousta dalších.Zvolené suroviny doporučujeme vložit na několik hodin do Vaší oblíbené marinády a poté grilovat. Během grilování potírejte zbylou marinádou, abyste předešli případnému vysychání. Až je vše hotovo, přidejte čerstvou zeleninu či pečivo a my už jen přejem Dobrou chuť!!!

Opékání: Klaso, rostlinné výrobky od firmy Salve natur, opékáčky, rostlinné párky, sojová sekaná, tofu nebo brokolicové karbenátky, zeleninové placky, atd.

28.6.2010

Opět nabízíme čerstvé kozí výrobky: kefíry, jogurtová mléka, syrovátka, jogurty bílé i ochucené, pomazánkové sýry, tvrdé sýry

19.3.2010

Novinky:

Baby Pejsek Pecičky Picolo

Nabízíme hřejivé polštářky
- náplň: třešňové pecičky, lněná semínka.
Třešňové pecičky mají vyjímečnou schopnost akumulovat a po překvapivě dlouhou dobu vyzařovat teplo. Pro jejich nahřátí stačí pár minut v mikrovlnce a několik hodin hřejivého kouzla je odstartováno.

28.2.2010

Novinky:

Perníkový velikonoční zajíček z žitné mouky - složení: žitná mouka, žitná mouka celozrnná, rostlinný tuk, rýžový sirup BIO, obilné mléko, jablečná šťáva, pšeničný škrob, kakao, rozinky, ořechy, kokos, koření

Špaldovo-ovesné sušenky se skořicí pro děti, špaldové kopečky s ovesnými vločkami meruňkové a ořechové - s BIO rýžovým sirupem a BIO špaldovou moukou

výrobce Staňka Burešová

8.2.2010

Novinky:

Nabízíme celozrnný kváskový rohlík - složení: pšeničná mouka, pšeničná mouka celozrnná, pitná voda, kvásek, mořská sůl

hmotnost: 90 g, výrobce Staňka Burešová

____________________________________________________________________________
Archiv: 2009

Partneři: Kadeřnictví KMO | MEGACOMP CZ | Přírodní a bio kosmetika